پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC 5m

محصول جدید

پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود.دارای یک کابل فیبر نوری مالتی مد بوده که طول آن برابر با پنج متر است و به علت بهره مندی از هسته ای با قطر بزرگتر، می تواند سیگنال های بیشتری را منتقل کند. این محصول که در بازار تجهیزات شبکه به مشتریان عرضه می شود.

تماس بگیرید

LC-LC
داپلکس
مالتی مد از نوع OM3
5 متر
فیروزه ای
بژ
LSZH
N123.5LLA5

پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود.

دارای یک کابل فیبر نوری مالتی مد بوده که طول آن برابر با پنج متر است و به علت بهره مندی از هسته ای با قطر بزرگتر، می تواند سیگنال های بیشتری را منتقل کند. این محصول که در بازار تجهیزات شبکه به مشتریان عرضه می شود، برای ایجاد اتصال بین پچ پنل و سوئیچ شبکه و اتصالات داخلی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. ژاکت کابل استفاده شده در این پچ کورد از جنس LSZH می باشد که فاقد گاز سمی هالوژن بوده و اگر دچار آتش سوزی شود، دود سمی تولید نخواهد شد.ابل این پچ کورد فیبر نوری در دو سر ابتدایی و انتهایی خود از دو عدد کانکتور داپلکس با بدنه ای از جنس پلاستیک برخوردار می باشد. کانکتورهای قرار گرفته بر دو سر کابل این پچ کورد دارای ساختار داپلکس بوده و نوع آن SC-LC است. این رابط های اتصال و همچنین کابل فیبر نوری OM3 این محصول به رنگ فیروزه ای می باشند.

لوازم جانبی

    مــحصولات مرتبط