جدید پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC 5m گالری تصاویر

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC 5m

محصول جدید

پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است،. طول کابل به کار رفته در این پچ کورد فیبر نوری برابر با 3 متر بوده و نوع آن سینگل مد می باشد.نگزنس دارای دو عدد کانکتور داپلکس از نوع SC-LC بوده که از رنگ آبی برخوردار هستند و در دو سر کابل سه متری قرار می گیرند.

0 تومان

SC-LC
داپلکس
مالتی مد از نوع OM3
5 متر
فیروزه ای
فیروزه ای و سفید
LSZH
N122.4CLY1

پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است،. طول کابل به کار رفته در این پچ کورد فیبر نوری برابر با 3 متر بوده و نوع آن سینگل مد می باشد.نگزنس دارای دو عدد کانکتور داپلکس از نوع SC-LC بوده که از رنگ آبی برخوردار هستند و در دو سر کابل سه متری قرار می گیرند. کابل فیبر نوری استفاده شده در این محصول که به عنوان تجهیزات شبکه به فروش می رسد، از روکشی به رنگ زرد با جنس LSZH برخوردار است که به علت نداشتن گاز هالوژن در ترکیبات خود در هنگام احتراق، دود زیاد و سمی تولید نخواهد کرد

لوازم جانبی

مــحصولات مرتبط