پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC 3m

محصول جدید

پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است .کانکتورهای به کار رفته در این پچ کورد از ساختار داپلکس برخوردار بوده و نوع آنها SC می باشد. این پچ کورد فیبر نوری در اتصال پچ پنل فیبر نوری به سوئیچ شبکه، دیتا سنترها و هچنین اتصال ورک استیشن ها به پریزهای دیواری مورد استفاده قرار می گیرند.

تماس بگیرید

SC-LC
داپلکس
سینگل مد
3 متر
زرد
آبی
LSZH
N122.4CLY1

:پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود.

این نوع پچ کورد از دو عدد کانکتور و یک کابل فیبر نوری برخوردار است. کانکتورهای به کار رفته در این پچ کورد از ساختار داپلکس برخوردار بوده و نوع آنها SC می باشد. این رابط های اتصال که به رنگ بژ هستند، در دو سر کابلی به طول 5 متر قرار گرفته اند. این پچ کورد فیبر نوری در اتصال پچ پنل فیبر نوری به سوئیچ شبکه، دیتا سنترها و هچنین اتصال ورک استیشن ها به پریزهای دیواری مورد استفاده قرار می گیرند.دارای کابلی به رنگ نارنجی از نوع مالتی مد OM2 بوده که به علت بهره مندی از پهنای باند بیشتر، قادر به انتقال سیگنال های بیشتری نیز می باشد. این کابل با ژاکتی از جنس LSZH محافظت می شود که به علت عاری بودن از گاز هالوژن، دود بسیار زیاد و سمی در هنگام آتش سوزی تولید نخواهد کرد.

لوازم جانبی

    مــحصولات مرتبط