پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC 5m

محصول جدید

پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود. پچ کورد فیبر نوری FC دارای کانکتور FC می باشد FC مخفف کانکتور ثابت می باشد. در پچ کورد FC فرول و آستر مورد استفاده در کانکتورها همانند کانکتور SC می باشد.

تماس بگیرید

SC-SC
داپلکس
مالتی مد از نوع OM2
5 متر
نارنجی
بژ
LSZH
N123.2CCO5

پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود.

پچ کورد فیبر نوری یک کابلی است که از روکش LSZH بهره برده و فاقد هالوژن می باشد و در حین آتش سوزی دود سمی تولید نمی کند و قابلیت اتصال به پچ پنل فیبر نوری و سوئیچ شبکه هایی که از پورت SFP پشتیبانی می کند را دارد. در دو سر کابل فیبر نوری نگزنس به دو کانکتور متفاوت از نوع FC-SC متصل شده و دارای فیبری از نوع سینگل مد می باشد.

پچ کورد فیبر نوری FC دارای کانکتور FC می باشد FC مخفف کانکتور ثابت می باشد. در پچ کورد FC فرول و آستر مورد استفاده در کانکتورها همانند کانکتور SC می باشد. پچ کورد FC در هر دو حالت سینگل مود و مولتی مود قابل دسترسی است. این نوع پچ کورد در محیط با لرزش بالا می تواند به کار برده شود و به صورت پیچشی محکم بسته می شود، اما لازم است قبل از سفت و محکم کردن پچ کورد آن را به صورت تراز و صحیح وارد نمود.

لوازم جانبی

    مــحصولات مرتبط