پیگتیل فیبر نوری نگزنس SC UPC SM LSZH 1m گالری تصاویر

پیگتیل فیبر نوری نگزنس SC UPC SM LSZH 1m

محصول جدید

پیگتیل فیبر نوری نگزنس در واقع یک کابل فیبر نوری بوده که در یک سمت خود از یک کانکتور برخوردار بوده و در سمت دیگر فاقد کانکتور می باشد که توسط دستگاه فیوژن، به کابل های دیگر جوش داده می شود. کابل استفاده شده در این پیگتیل از نوع سینگل مد بوده و طول آن برابر با یک متر می باشد.

تماس بگیرید

SC UPC
سینگل مد
1 متر
زرد
آبی
LSZH
N121.4TCY

پیگتیل فیبر نوری نگزنس در واقع یک کابل فیبر نوری بوده که در یک سمت خود از یک کانکتور برخوردار بوده و در سمت دیگر فاقد کانکتور می باشد که توسط دستگاه فیوژن، به کابل های دیگر جوش داده می شود. کابل استفاده شده در این پیگتیل از نوع سینگل مد بوده و طول آن برابر با یک متر می باشد. این محصول در پچ پنل های فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرد و با کاست هایی که دارای محافظ آلومینیومی و دیسک حرارتی هستند، سازگار می باشد.

پیگتیل فیبر نوری N121.4TCY از یک کانکتور SC UPC بهره برده است که رنگ آن فیروزه ای می باشد. کابل متصل به این کانکتور به رنگ زرد بوده و روکشی از جنس LSZH دارد که مخفف عبارت Low Smoke Zero Hologen است. این ترکیب مواد سازنده روکش باعث می شود تا در هنگام احتراق دود سمی ایجاد نشده و با تولید دود بسیار کم، آسیب بسیار کمتری به محیط زیست وارد شود.

مــحصولات مرتبط