بدنه ترانک البرز 105x50

محصول جدید

داکت کانال های پلاستیکی معمولی است که غالبا فقط برای قرار دادن کابل استفاده می گردد. اما ترانک ها علاوه بر فضا جهت عبور کابل معمولا مکانیزمی دارند که می توان بر روی آنها پریزهای برق و شبکه و کلید های خاص را به صورت مستقیم جا سازی نمود. مثلا می توان پریز برق، پریز شبکه و پریز تلفن را داخل ماژولهای خاص قرار داد و ماژولها را در بدنه ترانک قرار داد

23,400 تومان

50*105 سانتی متر
2 متری
سفید
ABS
روی بدنه انواع ترانکینگ می توان کلید برق ، پریز تلفن و شبکه را نصب کرد
برای جداسازی مسیر سیم و کابل در داخل ترانکینگ می توان از پارتیشن هایی در سه نقطه از بدنه محصول استفاده کرد. این محصول دارای دربی انعطاف پذیر است که امکان نصب آن بر روی زوایای متعدد را فراهم می سازد.
تراکینیگ
البرز
ایران

داکت کانال های پلاستیکی معمولی است که غالبا فقط برای قرار دادن کابل استفاده می گردد. اما ترانک ها علاوه بر فضا جهت عبور کابل معمولا مکانیزمی دارند که می توان بر روی آنها پریزهای برق و شبکه و کلید های خاص را به صورت مستقیم جا سازی نمود. مثلا می توان پریز برق، پریز شبکه و پریز تلفن را داخل ماژولهای خاص قرار داد و ماژولها را در بدنه ترانک قرار داد. معمولا داکت ها امکان پذیرفتن پارتیشن را در درون خود ندارند. پارتیشن قطعه ای است که در داخل ترانک قرار گرفته و آن را تقسیم به دو یا تقسیم به سه می کند (جهت مجزا کرده کابلهای برق، تلفن و شبکه) ضمنا داکت ها حجم کابل کمتری را نسبت به ترانک ها می پذیرند.از طرف دیگر داکت ها مقاومت بسیار کمتری در برابر ضربه نسبت به ترانک ها دارند. بدنه ترانک جزئی از تجهیزات پسیو شبکه می باشد.

مــحصولات مرتبط