سانترال پاناسونیک KX-TDE620 گالری تصاویر

سانترال پاناسونیک KX-TDE620

محصول جدید

سانترال پاناسونیک مدل KX-TDE620 با کارت لینک به مرکزتلفن TDE600  متصل شده و ظرفیت 11 اسلات خالی را برای قرار گیری انواع کارت روی آن اضافه می نماید. این شلف با قابلیت توسعه داخلی ها و خطوط شهری در اکثر سازمان های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد تا داخلی های زیادی را پشتیبانی نماید

13,261,000 تومان

43Wx41Hx27D
کمتر از 16
سرمه ای
640
1152
10

سانترال پاناسونیک مدل KX-TDE620 با کارت لینک به مرکزتلفن TDE600  متصل شده و ظرفیت 11 اسلات خالی را برای قرار گیری انواع کارت روی آن اضافه می نماید. این شلف با قابلیت توسعه داخلی ها و خطوط شهری در اکثر سازمان های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد تا داخلی های زیادی را پشتیبانی نماید.

این دستگاه هم مانند TDA620 قدیم دارای  11 جای کارت می باشد و برای ارتقاء دستگاه TDE600 استفاده می شود . 

حداکثر خطوط : 640

حداکثر خطوط داخلی : 1152

 سری KX-TDE پاناسونیک با امکانات قدرتمند و ارتقاء یافته سیستمهای مخابراتی پیشرفته کاملا IP هستند که امکانات و سرویسهای

IP تلفنی را روی شبکه محلی (LAN) و هم شبکه های گسترده (Broad Band) فراهم می آورند. سانترال TDE سکوی مخابراتی ایده آل جهت برآورده نمودن تمام نیاز های تجاری، اداری و مخابراتی امروزه و همچنین با دارا بودن یک سیستم کاملاIP برای نیاز های آینده،بهره گیری از آخرین فن آوری SIP را نیز امکان پذیر می سازد.

از جمله قابلیت های بسیار فنی و پیشرفته و به روز در دنیا در سیستم های سانترال پرظرفیت پاناسونیک، می توان به ماژولار بودن باکس های PBX اشاره کرد. (بسته به هر نوع نیاز از سمت مشتری دارای انعطاف منحصر به فردی می باشد.)

 سازگاری کامل با IP:

رابط های مختلف IP مانند خط IP ، خط   SIP، تلفن اختصاصی آی پی ، Softphone و خطوط داخلی SIP را می توان در این سیستم گنجانده ، اتصال داده و پشتیبانی نمود .

پشتیبانی از تلفن اختصاصی: IP KX-NT400

KX-NT400 مجهز به صفحه لمسی بر روی یک صفحه نمایش رنگی بزرگ می باشد ، که به کمک آن کار کردن با دستگاه بسیار

آسان می گردد . شما می توانید با یک دوربین شبکه ارتباط برقرار نموده و همچنین بدون نیاز به رایانه شخصی به نرم افزارهای شبکه

اینترانت دسترسی پیدا نمایید . تمامی این ویژگی های  ارتباطات اداری را میسر می سازد .

تجهیز شده با راه کارها و قابلیت های TDA به طور کامل

با استفاده از کارت های اختیاری TDA و سادگی کار برگرفته از سیستم های TDX

سادگی نصب ،نگهداری آسان ،پشتیبانی کامل از ویژگی های TDA،قابل ارتقاء به TDE با تعویض کارت IPCMPR CAR در TDA

کارت پیام پیش ساخته KX-TDEبا کارت پیام دو کاناله ساخته می شود . یک کارت انتخابی اضافه نیز امکان پشتیبانی از حداکثر 8 کانال را میسر می سازد.

علاوه بر خدمات پست صوتی ، شما می توانید پیغام خوشامدگویی خود را ضبط نموده و جهت پخش به هنگام انتظار تماس بر روی سیستم

ذخیره نمایید .

تماس کنفرانس گروهی:

یک کاربر اختصاصی تلفن می تواند با یک گروه تا  7 نفر، تماس کنفرانس برقرار نماید. 

برنامه ریزی همزمان چند دستگاه Multi Site Programming

امکان برنامه ریزی تا  100 دستگاه TDE به طور همزمان در صورت اتصال به شبکه دستگاه ها.این ویژگی همچنین امکان تنظیم نرم افزاری همزمان دستگاه ها را نیز به وجود می آورد. داخلی های متحرک و بهینه شده Hot Deskingاین امکان وجود دارد که از هر داخلی استفاده نمود و تمام تنظیمات مربوط به داخلی خود را در آن داشته باشیم . این قابلیت در موارد زیربسیار سودمند می باشد . تغییر مکان (میز) خود میز و تلفن شخصی برای استفاده وجود ندارد.

 

 

مــحصولات مرتبط