کارت پاناسونیک KX-NS5111

محصول جدید

جهت هر گونه استفاده از تکنولوژی شبکه SIP IP کنفرانس، تلفن گویا، صندوق صوتی و ضبط مکالمات دستگاه نصب یک کارت DSP الزامی است. کارت DSP می تواند 2 کانال دیزای پیش فرض روی دستگاه را تا 2 کانال به صوت همزمان ارتقا دهد. کارت DSPمدلKX-NS5111 با قابلیت 127 ریسورس دارای 4 عدد لایسنس فعال شده مخصوص تلفن های تحت شبکه پاناسونیک سری NT می باشد.

5,692,000 تومان

فزایش تعداد کانال تلفن گویا به 64 تماس همزمان شامل 4 لایسنس IP Phone
استفاده ازتکنولوژی شبکه SIP IP
NS500 , NS700
127 کانال

کارت DSP یا کارت ویپ ، کارت هایی هستند که قابلیت های مرکز تلفن تحت شبکه پاناسونیک را ارتقا می دهند و بیشتر برای راهکارهای IP مورد استفاده قرار می گیرند. راه اندازی تمامی بستر های ویپ ، ارتباط بین مرکز تلفن های مختلف ، راهکارهای مرکز تماس و راه اندازی سرویس های مبتنی بر پروتکل سیپ ، همگی با کارت DSP و فعال سازی لایسنس مربوطه امکان پذیر است.

یکی از تفاوت های کارت ویپ سری NS با کارت ویپ سری TDE ، افزایش پخش پیغام تلفن گویا تا ۶۴ تماس همزمان است که این ظرفیت در سانترال های سری TDE با خرید کارت MSG و کارت آپشن با هزینه بسیار بالایی امکان پذیر است.

کارت سانترال KX-NS5111 فقط بر روی سانترال های تحت شبکه NS500 و NS700 قابل نصب است.

 

کارت DSP 128 ریسورس / کارت VOIP سانترال NS500

قابل استفاده در باکس NS500 پاناسونیک

قابلیت فعالسازی لایسنس بر روی کارت DSP

قابلیت راه اندازی لایسنس سیپ ترانک .sip extension . IP PT

ساخت ویتنام

 

کلید فعالسازی (Activation key)):

کلید فعالسازی یا لایسنس ، کدهای رمزگزاری شده ای هستند که برای فعال سازی قابلیت های مختلف مرکز تلفن های تحت شبکه پاناسونیک استفاده می شوند. هر سانترال تحت شبکه لایسنس منحصر به فردی دارد، یعنی لایسنس ها از روی آیدی کارت MPR برای فعالسازی قابلیت مورد نظر ساخته می شود و فقط و فقط بر روی همان مرکز تلفن قابل اجرا است.

قابلیت و ظرفیت اولیه کارت 5111:

کارت DSP 5110 با ظرفیت اولیه ۴ لایسنس IP Phone است که بعد از نصب کارت می توانید وارد بخش Activation Key شوید و لایسنس های فعال شده را مشاهده نمایید.

لایسنس ترانک ( IP Trunk )):

لایسنس ترانک یا IP Trunk برای ارتباط مرکز تلفن به سرور های دیگر (سرور مخابرات یا هر سیپ سرور) مورد استفاده قرار می گیرد که می توان این لایسنس را برای کارت های مجازی IP GW یا SIP GW استفاده کرد.

کارت مجازی IP GW فقط و فقط برای ارتباط با سانترال پاناسونیک تحت شبکه دیگری استفاده می شود که کانفیگ خاص خود را دارد. اما کارت مجازی SIP GW می تواند سانترال تحت شبکه پاناسونیک را به هر سیپ سرور دیگری ارتباط دهد. به عنوان مثال برای راه اندازی خطوط سیپ ترانک مخابرات ( خطوط ۵ رقمی ) و یا برای ارتباط با سرورهای استریکس از این کارت مجازی استفاده می شود.

 

قابلیت هایی که با کارت DSP افزوده می شود:

راهکارهای مرکز تماس

ضبط تمامی مکالمات

صف انتظار مشتریان

گزارش گیری حرفه ای و نموداری

افزایش تعداد کانال تلفن گویا به ۶۴ تماس همزمان

تلفن های تحت شبکه (SIP Phone)

تلفن های نرم افزاری تحت شبکه (Soft Phone)

ارتباط کامل با سرورهای سیپ

صندوق صوتی

دریافت نظرات و پیشنهادات

 

مــحصولات مرتبط