گوشی دیجیتال پاناسونيک KX-DT543 گالری تصاویر

گوشی دیجیتال پاناسونيک KX-DT543

محصول جدید

تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT543 یک تلفن با ظاهری متفاوت از دیگر تلفن هاست که چهار گوشه ی آن به صورت کرو طراحی شده است و گوشی آن کمی بالاتر از دستگاه قرار می گیرد که برداشتن آن را راحت تر می کند. این گوشی در دو زاویه تنظیم می شود و دارای یک خار شاسی است که در صورت متصل بودن به دیوار، مانع از افتادن گوشی از روی دستگاه می شود.

1,050,000 تومان

27x17x18
1070 گرم
سفید
دارای نمایشگر 3 خطی نورانی
1 خط
دارای 24 کلید CO قابل برنامه ریزی - بلندگوی دیجیتال - قابلیت پیشتیبانی از هدست‌های بیسیم Plantronics
4 عدد
24 کلید
13 عدد
تلفن دیجیتال
40

تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT543 یک تلفن با ظاهری متفاوت از دیگر تلفن هاست که چهار گوشه ی آن به صورت کرو طراحی شده است و گوشی آن کمی بالاتر از دستگاه قرار می گیرد که برداشتن آن را راحت تر می کند. این گوشی در دو زاویه تنظیم می شود و دارای یک خار شاسی است که در صورت متصل بودن به دیوار، مانع از افتادن گوشی از روی دستگاه می شود. اسپیکر تلفن نیز زیر گوشی قرار دارد که در صورت فشردن کلید اسپیکر، صدا از طریق این بلندگو پخش می شود. چراغ تماس های بی پاسخ نیز بالای صفحه کلید DSS به صورت یک LED مستطیل شکل قرار دارد که با دریافت تماس و یا پیام، چشمک می زند.

طراحی و ساخت:

این تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT543 را می توان به دیوار متصل نمود و یا بر روی یک پایه ی نگهدارنده قرار داد که این پایه به صورت جداگانه در جعبه ی تلفن وجود دارد. برای نصب پایه ی تلفن باید پایه را در محل در نظر گرفته شده برای آن کمی فشار داد تا پایه به دستگاه متصل شود. سپس آن را در حالت دلخواه تنظیم نمود.در صورتی که قصد پاسخگویی به تماس های خود را بدون استفاده از گوشی و هدفون های سیم دار را داشته باشید، تلفن سانترال

پاناسونیک KX-DT543 با داشتن یک سوئیچ EHS می تواند از یک هدست بی سیم برای پاسخگویی به تماس ها استفاده نماید.

صفحه نمایش تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT543 یک LCD  سه خطی است و از نور پس زمینه ی سفید رنگی برخوردار است که به دیده شدن بهتر صفحه نمایش کمک شایانی می کند و میتوان میزان کنتراست آن را در 4 سطح تغییر داد. این نمایشگر قابلیت نمایش اعداد و حروف را در خود داراست و می توان از طریق صفحه کلیدAlphanumerical  و همچنین دفترچه تلفن اختصاصی این تلفن، نام و شماره تلفن افراد را در این دستگاه ذخیره نمود تا در صورت تماس آنها شماره تلفن این افراد به همراه نام بر روی صفحه نمایشگر، به نمایش گذاشته شود.

چهار کلید برای انتخاب آیتم های موجود در صفحه نمایش وجود دارد که اصطلاحا به آنها Soft Button  گفته می شود و در دفترچه راهنما با نام های S1 الی S4  مشخص شده است. از طریق این کلید ها می توان آیتم های صفحه نمایش را انتخاب نمود و بوسیله ی دیگر کلیدها، تنظیمات مورد نیاز را بر روی آنها انجام داد.

قابلیت و کارایی:

از جمله امکاناتی که تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT543 به کاربران خود می دهد، قابلیت جستجوی سریع از طریق Navigation Key  می باشد که بوسیله ی این کلیدها می توان به راحتی شماره تلفن شخص مورد نظر را پیدا نمود و با او تماس گرفت.

از آنجاییکه تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT543 دارای 24 کلید DSS  یا اصطلاحا قابل برنامه ریزی است، به راحتی می توان به هر کلید یک شماره تلفن را اختصاص داد و در زمان نیاز با فشردن کلید مربوط به هر خط، در صورت آزاد بودن، از طریق آن خط تماس برقرار نمود. کلید های DSS موجود در تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT543دارای چراغ هایی در خودشان هستند که در صورت آزاد بودن خط این چراغ ها خاموش هستند، اما در صورت اشغال بودن، قرمز هستند. همچنین در صورت برداشتن گوشی تلفن و فشردن کلید مربوط به خطی که آزاد است، چراغ آن کلید سبز می شود و می توان از طریق آن خط با شخص مورد نظر تماس گرفت. به تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT543 می توان به صورت اختیاری، یک کنسول DSS متصل نمود که در این صورت تعداد خطوط بیشتری را میتوان  به وسیله ی یک دستگاه پشتیبانی نمود.

تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT543 دارای یک خروجی اتصال به تلفن جانبی یا Extra Device Port است که بدون نیاز به سیم کشی اضافه از دستگاه سانترال به تلفن، می توان یک دستگاه تلفن دیگر را نیز با یک سیم کوتاه به تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT543 متصل نمود. همچنین وجود جک هدفون نیز به کاربر امکان اتصال هدفون به دستگاه را می دهد که از طریق آن می توان بدون نیاز به گوشی و از طریق هدفون با تلفن صحبت کرد.

کلیدهای ارتباط داخلی، برقراری کنفرانس، ذخیره ی شماره تلفن مورد نظر، ارسال پیام، توقف موقت تماس و پاسخگویی به تماس های در انتظار، انتقال تماس به دیگر واحدها و دیگر داخلی ها، تماس سریع و پشت سرهم، شماره گیری آخرین تماس، پاسخگویی بدون استفاده از دست، قطع صدای اپراتور، کم و زیاد نمودن صدا و کنتراست صفحه نمایش، مسدود کردن شماره تلفن های مزاحم از امکاناتی است که تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT543 از طریق کلیدهای موجود بر روی آن به کاربر می دهد.

 

مــحصولات مرتبط