گوشی دیجیتال پاناسونيک KX-DT546

محصول جدید

تلفن سانترال KX-DT546 از مدل‌های محبوب و پرکار این شرکت محسوب می‌شود که به 24 کلید CO قابل‌برنامه‌ریزی مجهز است. این تلفن سانترال از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و از قابلیت‌های درخور توجهی بهره می‌برد. تلفن سانترال KX-DT356X می‌تواند تماس را انتقال دهد. این تلفن کیفیت صدای HD دارد و وضوح مکالمات به نحوی است که احساس خواهید کرد مخاطبتان روبرویتان ایستاده است.

1,281,000 تومان

27x17x18
1090 گرم
قابلیت ثیت اطلاعات تماس ورودی و خروجی
سفید
دارای نمایشگر 6 خطی نورانی
1 خط
دارای نمایشگر 6 خطی نورانی
- دارای 24 کلید CO قابل برنامه ریزی - بلندگوی دیجیتال - قابلیت پیشتیبانی از هدست‌های بیسیم Plantronics
4 عدد
24 عدد
13 عدد
دیجیتال

تلفن سانترال KX-DT546 از مدل‌های محبوب و پرکار این شرکت محسوب می‌شود که به 24 کلید CO قابل‌برنامه‌ریزی مجهز است. این تلفن سانترال از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و از قابلیت‌های درخور توجهی بهره می‌برد. تلفن سانترال KX-DT356X می‌تواند تماس را انتقال دهد. این تلفن کیفیت صدای HD دارد و وضوح مکالمات به نحوی است که احساس خواهید کرد مخاطبتان روبرویتان ایستاده است. تلفن KX-DT546 از مدل‌های مدیریتی شرکت پاناسونیک است که علاوه بر طراحی حرفه‌ای و زیبا، از قابلیت‌های متعددی بهره می‌برد. این محصول دارای 24 کلید CO قابل‌برنامه‌ریزی است. این تلفن سانترال از اسپیکر بهره می‌برد؛ این اسپیکر به قابلیت Full Duplex مجهز شده است تا در صورت مکالمه‌ی هم‌زمان هر دو شخص، صدا بدون هیچ مشکلی و با وضوح بالایی دریافت و ارسال شود. تلفن سانترال KX-DT546 به درگاه هدست مجهز شده و از هدست‌های بی‌سیم Plantronics پشتیبانی می‌کند که رابط کاربری بسیار آسانی را رقم می‌زند.

طراحی و ساخت:

تلفن KX-DT546 از مدل‌های خوش‌ساخت و حرفه‌ای شرکت پاناسونیک است که در رنگ‌های مشکی و سفید عرضه می‌شود. این دستگاه که از مدل‌های مدیریتی محسوب می‌شود کیفیت ساخت بالایی دارد و این مسئله را می‌توان تنها با لمس کلیدها فهمید. 24 کلید CO تلفن سانترال KX-DT546 در سمت راست و به‌صورت منظم چیده شده‌اند. این کلیدها چراغ LED به رنگ‌های قرمز و سبز دارند. نمایشگر این محصول برخلاف اکثر تلفن‌های سانترال بزرگ‌ است. این نمایشگر از نوع شش خطی باقابلیت نمایش 16 کاراکتر است. پایه‌ای که در پشت KX-DT546 تعبیه‌شده، دستگاه را در زاویه‌ی مطلوبی نگه می‌دارد تا شماره‌گیری به‌آسانی انجام شود و نمایشگر در دید کامل قرار گیرد.

قابلیت‌ها:

تلفن سانترال KX-DT546 شاهد تعادل خوبی بین طراحی و عملکرد است؛ این تلفن علاوه بر ظاهری زیبا، از قابلیت‌های درخور توجهی بهره می‌برد. این محصول به 24 کلید CO قابل‌برنامه‌ریزی مجهز شده است که کاربر می‌تواند شماره‌ی مخاطبان را در آن ذخیره و در مواقع نیاز به سریع‌ترین نحو تماس بگیرد یا تماس‌های خارج از شبکه را به شماره‌ی داخلی انتقال دهد. تلفن سانترال KX-DT546 مکالمه‌ای لذت‌بخش را با صدای HD فراهم می‌کند؛ وضوح بالای صدای این تلفن باعث می‌شود تا حس کنید، با مخاطبتان به‌صورت رودررو صحبت می‌کنید.

 

تلفن KX-DT546 به اسپیکر مجهز شده است؛ این اسپیکر Full Duplex است و اگر شما و مخاطبتان به‌صورت هم‌زمان باهم صحبت کنید، بدون هیچ مشکی با وضوح بالایی صدای همدیگر را خواهید شنید. این محصول دارای درگاه هدست است و ارتباط بی‌سیم با وصل کردن هدست EHS به جک EHS امکان‌پذیر است و کاربر می‌تواند از هدست‌های Plantronics استفاده کند که از سیستم DECT پشتیبانی می‌کنند. تلفن سانترال KX-DT546 می‌تواند تماس را به شماره یا داخلی موردنظرتان انتقال دهد. این مدل دارای قابلیت Call Log است و تماس‌های ورودی و خروجی را نمایش می‌دهد.

مــحصولات مرتبط