تلفن بي‌سيم پاناسونيک مدل KX-TGD310

محصول جدید

تلفن بی‌سیم KX-TGD310 از مدل‌های پایه‌ی این شرکت است که طراحی چشم‌نوازی دارد. این تلفن بی‌سیم دارای حالت DND است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا در زمان معینی، با فعال کردن این حالت، کسی قادر به تماس گرفتن با وی نباشد؛ البته این حالت دارای فهرستی است که با افزودن شماره‌ی موردنظر به لیست، تنها آن شماره قادر به تماس خواهد بود.

383,000 تومان

130 گرم
Ni-MH
مشکی
1.8 اینچی - 65 × 103 پیکسل - نور پس‌زمینه
165 × 34 × 48 میلی‌متر
16 ساعت
1 خط
200 ساعت
120 شماره
1.9
50 متر داخلی - 300 متر خارجی
حالت Eco برای کاهش مصرف برق و افزایش عمر باتری-قابلیت استفاده به هنگام قطعی برق-Block شماره‌های مزاحم
برق شهری

تلفن بی‌سیم KX-TGD310 از مدل‌های پایه‌ی این شرکت است که طراحی چشم‌نوازی دارد. این تلفن بی‌سیم دارای حالت DND است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا در زمان معینی، با فعال کردن این حالت، کسی قادر به تماس گرفتن با وی نباشد؛ البته این حالت دارای فهرستی است که با افزودن شماره‌ی موردنظر به لیست، تنها آن شماره قادر به تماس خواهد بود. تلفن بی‌سیم KX-TGD310 با قطعی برق از کار نمی‌افتاد، بلکه با قرار دادن گوشی روی پایه، انرژی مصرفی دستگاه تأمین می‌شود. در ترکیب رنگ این مدل از رنگ‌های نقره‌ای، خاکستری و مشکی استفاده‌شده که ظاهری شیک و مدرن به آن بخشیده است. این دستگاه تلفن همانند دیگر محصولات پاناسونیک، از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و این مسئله را می‌توان تنها با لمس کلیدها پی برد. گوشی بی‌سیم تلفن KX-TGD310 ابعاد 165 × 34 × 48 میلی‌متری دارد و با وزن 130 گرمی، در هنگام انجام مکالمات طولانی کاربر را خسته نمی‌کند.

طراحی و ساخت:

پایه‌ی طرح دار ظاهری چشم‌نواز و جذاب به تلفن بی‌سیم KX-TGD310 بخشیده است. این پایه ابعاد 85 × 109 × 90 میلی‌متر دارد و امکان اتصال آن به دیوار وجود ندارد اما به دلیل ابعاد کوچک، فضای زیادی را در کنار میز کار اشغال نمی‌کند. تلفن بی‌سیم KX-TGD310، دارای نور پس‌زمینه‌ی صتلفن بی‌سیم KX-TGD310 دارای یک خط تلفن است. این تلفن بی‌سیم به دفترچه تلفنی مجهز شده که می‌تواند تا 120 شماره را ذخیره کند. این محصول برای مصارف خانگی واداری گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود. تلفن بی‌سیم KX-TGD310 از مدل‌های پایه محسوب می‌شود و از همین رو نباید انتظارات زیادی از آن داشت؛ اما در حالت کلی از عملکرد خوبی برخوردار است. این تلفن بی‌سیم از یک اسپیکر بهره می‌برد که به کاربر این امکان را می‌دهد تا هم‌زمان با رسیدگی به کارهایش، به مکالمه بپردازد.

کارایی و قابلیت:

تلفن بی‌سیم KX-TGD310 از ویژگی مسدود کردن شماره بهره می‌برد.صفحه‌کلید است؛ به‌عبارت‌دیگر، در محیط‌های تاریک یا شب، نیازی به روشنایی برای شماره‌گیری نخواهد بود.این تلفن دارای کلید Locator است؛ اگر گوشی بی‌سیم را گم کردید می‌توانید با فشردن کلید Locator از پایه و ایجاد صدا از سوی گوشی بی‌سیم، آن را پیدا کنید. بزرگ‌ترین نقطه‌ضعف تلفن‌های بی‌سیم این بوده که با قطعی برق دیگر کارایی خود را از دست می‌دادند؛ اما تلفن بی‌سیم KX-TGD310 با مجهز شدن به Power Back-Up، از کار نمی‌افتد؛ برای استفاده از این تلفن هنگامی قطعی برق کافی است، گوشی بی‌سیم را روی پایه قرار دهید. باتری این تلفن بی‌سیم، از نوع Ni-MH است و تا 16 ساعت طول عمر مکالمه دارد؛ شارژ دهی آماده‌به‌کار در KX-TGD310 در حدود 200 ساعت است. این محصول به حالت Eco مجهز شده که مصرف انرژی را کاهش و طول عمر باتری را افزایش می‌دهد. تلفن بی‌سیم KX-TGD310 در 7 ساعت به‌طور کامل شارژ می‌شود.

لطفآ مزاحم نشوید:

از دیگر قابلیت های  این تلفن، حالت DND است؛ با این قابلیت می‌توانید گوشی را برنامه‌ریزی کنید تا در زمان معینی هیچ شخصی قادر به تماس گرفتن با شما نباشد؛ اگر می‌خواهید تنها اشخاص خاصی بتوانند با شما تماس بگیرند می‌توانید به لیست این حالت، شماره‌ی شخص موردنظرتان را اضافه کنید.

نقاط قوت: حالت Eco، استفاده در هنگام قطعي برق، Block شماره‌هاي مزاحم، بلندگوي ديجيتال

نقاط ضعف: منشي تلفني ندارد


              

مــحصولات مرتبط