تلفن بي‌سيم پاناسونيک مدل KX-TS820

محصول جدید

تلفن پاناسونیک KX-TS820 یکی دیگر از تلفن های پاناسونیک است که در رده ی تلفن های با سیم قرار میگیرد این تلفن دارای قابلیت اتصال به دیوار است و برای کسانی از فضا به طور بهینه استفاده میکنند گزینه مناسبی خواهد بود.این گوشی تلفن در هر محیطی متناسب با نیاز کاربران انتخاب می شود.

220,000 تومان

سفید-مشکی
1 خط
امکان تنظیم زمان مکالمه،امکان تنظیم صدا
با سیم

تلفن پاناسونیک KX-TS820 یکی دیگر از تلفن های پاناسونیک است که در رده ی تلفن های با سیم قرار میگیرد این تلفن دارای قابلیت اتصال به دیوار است و برای کسانی از فضا به طور بهینه استفاده میکنند گزینه مناسبی خواهد بود. گوشی تلفن در هر محیطی متناسب با نیاز کاربران انتخاب می شود به همین دلیل تولید تلفن‌هایی که بدون صفحه نمایشگر هستند نیز طرفداران خاص خود را دارد به همین دلیل پاناسونیک به فکر توسعه قابلیت‌های این تلفن افتاد است.

 قابلیت:

تلفن پاناسونیک KX-TS820 دارای دکمه لمسی برای شماره گیری محدد است و قابلیت برنامه تنظیم صدا و زمان مکالمه و تنظیم صدا در گام را دارد ،سیم این تلفن معادل 390 میلیمتر طول دارد و دارای 20 دکمه قابل لمس است همچنین در دو زاویه متفاوت حالت میگیرد.تلفن KX-TS820 تلفنی با قابلیت‌هایی بسیار مناسب است نیز از جمله گوشی‌هایی است که بدون صفحه نمایشگر به کاربر امکان استفاده از خدماتی خاص را می دهد. وجود 10 کلید برقراری تماس سریع به کاربر کمک می کند تا در زمان کمتری مکالمه‌ای خاص را برقرار کند.

وجود چراغ هشدار در بالای تلفن به کاربر کمک می کند تا در صورت کم بودن صدای زنگ گوشی متوجه دریافت تماس شود. این تلفن قابلیت اتصال به دستگاه سانترال را دارد و دارای قابلیت دسترسی سریع به شماره است.

مــحصولات مرتبط