سانترال پاناسونیک KX-TES824 - سانترال 3 به 8 گالری تصاویر

سانترال پاناسونیک KX-TES824 - سانترال 3 به 8

محصول جدید

سانترال پاناسونیک مدل TES824 همانطور که گفته شد دارای 3 ورودی و 8 خروجی می باشد که ظرفیت آن نهایتا قابل ارتقا به 8 ورودی و 24 خروجی می باشد. سانترال 3 به 8 پاناسونیک به واسطه قیمت بسیار پایین و دوام بالا یکی از محبوب ترین محصولات پاناسونیک و به بیانی پر فروش ترین سیستم تلفنی در ایران می باشد

2,467,000 تومان

37Wx28Hx10D
سفید
قابلیت نصب باطری بک آپ، قابلیت نصب دورفون، قابلیت افزایش دیزا(اپراتو گویا) تا 2 کانال
هایبرید
3خط
8خط
8خط
24خط
با اضافه نمودن کارت KX-TE82494
1 کانال
2 کانال همزمان با اضافه نمودن کارت KX-TE82491
368 در 284 در 117 میلی متر
3.5 کیلو گرم
2
تلفن های هایبرید و تمامی تلفن های آنالوگ
دیواری

سانترال پاناسونیک KX-TES824 - سانترال 3 به 8

 سانترال پاناسونیک مدل TES824 همانطور که گفته شد دارای 3 ورودی و 8 خروجی می باشد که ظرفیت آن نهایتا قابل ارتقا به 8 ورودی و 24 خروجی می باشد. سانترال 3 به 8 پاناسونیک به واسطه قیمت بسیار پایین و دوام بالا یکی از محبوب ترین محصولات پاناسونیک و به بیانی پر فروش ترین سیستم تلفنی در ایران می باشد. این دستگاه سانترال راهکار مناسبی برای دفاتر، فروشگاه ها و شرکت های کوچک می باشد که تعداد خطوط زیادی ندارند و به دنبال صرفه جویی در هزینه ها و همچنین کیفیت بالا و قابلیت ارتقا هستند که در صورت توسعه سیستم در آینده وارد هزینه مجدد نشوند.

این دستگاه از امکانات تلفنی متعارف مانند ترانسفر یا همان انتقال تماس، دایورت، هلد و کنفرانس و غیره پشتیبانی می نماید. امکانات جنبی این سانترال که با اضافه نمودن کارت قابل استفاده می باشند، قابلیت نمایش شماره تماس گیرنده (کالر آیدی)، منشی تلفنی یا همان تلفن گویا و دربازکن می باشد. این سانترال دارای ورودی صدای موزیک پشت خط می باشد که می توان به آن دستگاه موزیک انتظار یا رادیو و کامپیوتر را برای پخش صدای دلخواه در زمان انتظار مشتری پخش نمود. همچنین خروجی صدای پیجینگ امکان پخش پیام های مورد نظر را از طریق داخلی های تلفن سانترال روی بلندگو یا دیگر خروجی های صدا فراهم می کند.

در صورتیکه می خواهید برای دفتر کار خود یک سیستم تلفنی مرکزی راه اندازی کنید حتما این محصول محبوب پاناسونیک یکی از بهترین انتخاب ها برای شما خواهد بود. این سانترال پاناسونیک هم از نظر قیمت، هم از نظر دوام می تواند نیاز های متعارف تلفنی شما را به بهترین وجه ممکن پاسخگو باشد.

 

قابلیت تلفن گویا:

قابلیت تلفن گویا روی این دستگاه سانترال به صورت پیش فرض قرار داده شده است و ظرفیت یک تماس همزمان برای هدایت به سمت تلفن گویا به صورت پیش فرض روی مرکز 824 وجود دارد ولی اگر بخواهیم 3 تماس همزمان به سمت تلفن گویا هدایت شود باید از کارت KX-TE82491 استفاده کنیم و آن را به سانترال اضافه نماییم.

با امکان تلفن گویا شما می توانید بخش های مختلف شرکت یا فروشگاه خود را به تماس گیرندگان معرفی کنید و تماس گیرندگان با شماره گیری عدد مورد نظر مستقیما به بخشی که با آن کار دارند مانند واحد فروش یا پشتیبانی متصل گردند. از طرفی استفاده از دیزا صرفه جویی در منابع انسانی جهت پاسخ گویی تماس های ورودی و اتصال مشتری به واخد مربوطه را هم خواهد داشت. یکی دیگر از مزایای تلفن گویا برندینگ و معرفی توانمندی ها و بزرگی سازمان به مشتریان می باشد که با انتخاب یک متن مناسب که با صدایی دلنشین پخش شود کمک به معرفی بهتر سازمان خواهد داشت.

قابلیت پیجینگ:

یکی از امکانات جذاب سانترال 824 سیستم پیج تلفنی می باشد. با اتصال سیستم صوت مرکزی به فیش خروجی صدا و انجام تنظیمات مربوطه شما می توانید با شماره گیری یک عدد از طریق تلفن صدای خود را روی بلندگوها و محوطه سازمان پخش کنید. امکان فراخوانی پرسنل از تلفن های داخلی ویژگی جذابی برای واحد های انتظامات و حراست سازمان ها می باشد.

موزیک انتظار:

این دستگاه سانترال به صورت Default دارای یک موزیک انتظار درونی می باشد که وقتی کاربران می خواهند فردی را در حالت انتظار یا به اصطلاح هلد قرار دهند، این موزیک برای فرد منتظر پخش خواهد شد. البته روی دستگاه سانترال یک فیش ورودی صدا با عنوان music on hold تعبیه شده که از طریق آن می توان رادیو، کامپیوتر و یا دستگاه موزیک هلد یا هر دستگاهی که خروجی فیش 2.5 میلی متری صدا داشته باشد را به آن متصل نمود و موزیک ها یا پیام های مورد نظر خود را در زمان انتظار برای مشتری پخش نمود.

صندوق صوتی :

با اضافه نمودن دستگاه پیام گیر تلفنی می توان تماس های ورودی مشتریان را در زمان هایی که قابلیت پاسخ گویی وجود ندارد و یا زمانی که می خواهیم فضایی برای انتقادات و پیشنهادات مشتریان در نظر بگیرم به سمت پیام گیر تلفنی هدایت نماییم و پیام ها یا نظرات کاربران و مشتریان را ضبط نموده و در زمان مقتضی مورد بررسی قرار دهیم.

 

 چه نوع تلفن هایی را می توانیم به دستگاه متصل کنیم:

 کلیه تلفن های آنالوگ که در منازل مورد استفاده قرار میگیرد را می توان روی این دستگاه سانترال استفاده نمود تلفن های رو میزی، تلفن های بیسیم و دستگاه فکس از این نوع تلفن های می باشند که می توان به عنوان داخلی به مرکز تلفن متصل نمود. برای قابلیت هایی نظیر BLF یعنی نمایش وضعیت داخلی ها یا CO Line برای دسترسی مستقیم به خطوط شهری می توان تلفن هایبرید که به تلفن مدیریتی یا تلفن اپراتوری هم مشهور می باشد روی این دستگاه استفاده نمود. تلفن مدیریتی دارای دو زوج سیم می باشد که یک زوج آن مانند داخلی های آنالوگ برای بوق و یک زوج آن برای انتقال دیتا مورد استفاده قرار می گیرد. تلفن KX-T7730 تلفن اپراتوری و مدیریتی دستگاه سانترال 824 می باشد و از این جهت به آن تلفن اپراتوری گفته می شود که یکی از روش های برنامه ریزی دستگاه از طریق این تلفن می باشد.

 

امکانات نرم افزاری و برنامه ریزی سانترال kx-tes824:

روی این دستگاه سانترال برنامه ریزی به دو روش تلفنی با کدها و کامپیوتری از طریق نرم افزار انجام می شود. در هر دو روش با تنظیمات که کارشناس روی دستگاه سانترال انجام می دهد می توان مدیریت خطوط را صورت داد و از فیچر های جنبی برای تماس ها استفاده کرد. قابلیت هایی که روی این دستگاه سانترال وجود دارد و از طریق برنامه ریزی مطابق با نیاز و استفاده مستری می تان آن ها را تنظیم نمود اشاره می کنیم.

1. مسیر دهی تماس های ورودی به شرکت برای زنگ خوردن روی یک یا چند داخلی

2. مسیر دهی تماس های خروجی به صورت گروهی یا اختصاص دادن یک یا چند خط به یک یا چند کاربر خاص برای تماس ها

3. تعیین سطح دسترسی به خطوط شهری، تماس با موبایل یا شهرستان و تماس بین المللی (بستن دو صفر)

4. تنظیمات تلفن گویا و معرفی بخش های مختلف شرکت برای تماس گیرندگان

5. تنظیمات خطوط شهری و داخلی آنالوگ برای دریافت کالرآیدی

6. تنظیم زنگ خور تماس های ورودی و دسترسی به خطوط برای دو حالت زمانی ساعات کاری و غیر کاری

7. تنظیمات کلید های کناری تلفن ها برای شماره گیری سریع، آزاد کردن خط شهری، نمایش کالر آیدی و غیره

8. تعیین مجوز انتقال و دایورت به خطوط شهری و موبایل برای داخلی ها

9. تنظیمات speed dial برای شماره گیری سریع از طریق دستگاه سانترال

10. تعیین طول مدت زمان مکالمه مجاز با تلفن های داخلی و بسیاری قابلیت های دیگر

موارد استفاده سانترال KX-TES824:

دفاتر بیمه، فروشگاه ها، رستوران ها، شرکت های کوچک، دفاتر پیشخوان و .... در مجموع می توان گفت کلیه مجموعه هایی که از نظر تعداد پرسنل و خطوط ارتباطی در رنج کسب و کارهای کوچک و متوسط قلمداد می شوند می توانند از این دستگاه بی نظیر سانترال پاناسونیک برای ارتباطات تلفنی مجموعه خود بهره ببرند.

 

 

مــحصولات مرتبط