برق و الکترونیک  

 • ضامن ups موزاییک پروگرام لگراند، برای استفاده از پریز برق ups موزاییک پروگرام لگراند نیاز می شود. این محصول لگراند در جایی کاربرد دارد که نیاز است فقط بک یوزر خاص یا یک دستگاه خاص بتواند به پریز وصل شود. (مثلا فقط کامپیوتر بتواند به ups وصل شود تا در زمان قطع برق، خاموش نشود)سری موزاییک پروگرام لگراند جزو پر فروش ترین کلید پریز ها بوده، از کیفیت بسیار...

  تماس بگیرید
 • کلید ابزار قطع و وصل مدار است که در مدارات الکتریکی برای اتصال و قطع جریان برق از آن استفاده می شود . کلید و پریزبرق از ابزار کنترل جریان برق هستند و حضور آنها در مدارات الکتریکی امری غیر قابل چشم پوشی است.کلید ها و پریز ها به دلیل نوع کاربرد و استاندارد های مربوطه به انواع گوناگونی تقسیم می شوند. که هر کدام بنا بر مکان مورد استفاده انتخاب می شوند.

  تماس بگیرید
 • پریز وسیله ای است برای اتصال سیم ها در سیم کشی های ثابت و قابل انعطاف مانند دوشاخه لوازم برقی.پریز ها دارای انواع سه فاز، تکفاز هستند که خود آن ها بسته به نوع حفاظت متنوع هستند، برخی دارای اتصال به زمین و برخی دیگر بدون اتصال هستند.کلید و پریز برقاز ابزار کنترل جریان برق هستند و حضور آنها در مدارات الکتریکی امری غیر قابل چشم پوشی است.

  تماس بگیرید
 • کلید ابزار قطع و وصل مدار است که در مدارات الکتریکی برای اتصال و قطع جریان برق از آن استفاده می شود. کلید و پریز برق از ابزار کنترل جریان برق هستند و حضور آنها در مدارات الکتریکی امری غیر قابل چشم پوشی است.کلید ها و پریز ها به دلیل نوع کاربرد و استاندارد های مربوطه به انواع گوناگونی تقسیم می شوند. که هر کدام بنا بر مکان مورد استفاده انتخاب می شوند.

  تماس بگیرید
 • پریز وسیله ای است برای اتصال سیم ها در سیم کشی های ثابت و قابل انعطاف مانند دوشاخه لوازم برقی.پریز ها دارای انواع سه فاز، تکفاز هستند که خود آن ها بسته به نوع حفاظت متنوع هستند، برخی دارای اتصال به زمین و برخی دیگر بدون اتصال هستند. کلید و پریز برق از ابزار کنترل جریان برق هستند و حضور آنها در مدارات الکتریکی امری غیر قابل چشم پوشی است.

  تماس بگیرید
 • این محصول مجهز به یک اتصال ماژولار با ترمینال 1/4 برای اتصال سریع سیم مسی وترمینال با قابلیت اتصال همزمان دو سیم جهت سری کردن سوکت‌های تلفن داراست.

  تماس بگیرید
 • این محصول مجهز به یک اتصال ماژولار با ترمینال 1/4 برای اتصال سریع سیم مسی وترمینال با قابلیت اتصال همزمان دو سیم جهت سری کردن سوکت‌های تلفن داراست.

  تماس بگیرید
 • پريزهاي آنتن مركزي تله كام از نوع سه خروجي (مياني و يا انتهايي) طراحي، توليد و در اختيار مصرف كنندگان قرار مي گيرد. پريزهاي سه خروجي آنتن مركزي ،داراي يك خروجي آنتن با فركانس 5 الي 850 مگاهرتز، يك خروجي راديو و يك خروجي در محدوده 850 تا 2500 مگاهرتز جهت دريافت كانال هاي ماهواره (ديجيتال) مي باشند.

  تماس بگیرید
 • حلقه تکی بدون چنگک لگراند مدل 080251 برای نصب کلید و پریز توکار چنگکی لگراند به کار می رود . حلقه چنگکی نقش اسکلت و چهار چوب داخلی برای کلید و پریز ایفا می کند و باعث می شود پریز یا کلید در جای خود محکم و بدون حرکت بماند.

  تماس بگیرید
 • حلقه چنگکی تکی لگراند مدل 080261 برای نصب کلید و پریز توکار چنگکی لگراند به کار می رود . حلقه چنگکی نقش اسکلت و چهار چوب داخلی برای کلید و پریز ایفا می کند و باعث می شود پریز یا کلید در جای خود محکم و بدون حرکت بماند.

  تماس بگیرید