تجهیزات ارت  

 • جهت اتصال سیم با استفاده از پیچ و مهره همواره می بایست از کابلشو استفاده شود. این کابلشوها از مس با خلوص 99.5% ساخته شده است و از استحکام مکانیکی بالایی برخوردار می باشد. کلیه کابلشوها به لحاظ ابعادی متناسب با استاندارد DIN 46235 و مناسب برای سایزهای مختلف سیم طراحی و تولید شده اند.

  تماس بگیرید
 • میله ارت مسی سایز 14 یکی از انواع لوازم چاه ارت است که در محل هایی که امکان حفر چاه وجود ندارد برای سیستم ارتینگ مورد استفاده قرار می گیرد در واقع این میله دارای یک نوک تیز است که می تواند در زمین کوبیده شود و از طرف دیگر به سیم ارت جوش داده شود.

  تماس بگیرید
 • میله ارت مسی سایز 16 در واقع الکترودی میله ای است که به دلیل پوشیده شدن با لایه ای از مس دوام بالایی دارد و می تواند به خوبی جریان الکتریکی را منتقل کند. برای استفاده از این میله نیازی به حفر چاه نیست فقط کافی است میله از سمت نوک تیز آن داخل زمین کوبیده شود و طرف دیگر آن به سیم ارت جوش داده شود تا بتواند ولتاژهای اضافی تولید شده در وسایل الکترونیکی را...

  تماس بگیرید
 • میله مسی ارت قطر 25 میلیمتر ساخته شده از مس با خلوص بالا است که به همین دلیل دوام زیادی داشته و در زیر خاک فرسوده نمی شود و می توان این محصول را به صورت عمودی در زمین های دست نخورده کوبید البته ساختار این میله به گونه ای است که بخش انتهایی آن قابلیت تحمل ضربه چکش را دارد.

  تماس بگیرید
 • در شبکه های هوایی فشار ضعیف و فشار متوسط برای اتصال سیِم های آلومینیومی و مسی به یکدیگر از قطعه ای بنام کلمپ استفاده می شود. کلمپ یک نوع اتصال جدا شدنی ست یعنی می توان با باز کردن پیچ ها؛ سیم ها را از هم جدا کرد. برای اتصال؛ هر سیم را در شیار خود قرار داده و پیچ ها را محکم می کنیم. داخل شیارها دندانه هایی تعبیه شده تا استقامت مکانیکی اتصال را افزایش دهد.

  تماس بگیرید
 • نقش مواد کاهنده در مقاومت الکتریکی خاک  در سیستم زمین عبارتند از: -رسیدن به مقاومت مطلوب سیستم زمین(نقش کاهنده مواد) ،افزایش طول عمر الکترود زمین در برابر خوردگی(نقش حفاظتی) و بهینه شئن حجم متریال مصرفی در سیستم زمین(نقش اقتصادی)

  تماس بگیرید
 • بنتونیت در موارد متعددی کاربرد دارد که می توان به، مواد کاهنده مقاومت زمین، گندله سازی، حفاري چاه، چاه ارت، ارتینگ و چاه های ارت که امروزه بنتونیتبا هزينه اي به مراتب پايين تر جايگزين مناسب و بهينه اي براي مخلوط سنتي ذغال ونمك درسيستم ارتينگ می باشد.

  تماس بگیرید
 • بطور کلی ایجاد سیستم زمین با مقاومت پایدار در شرایط مختلف کمی دشوار است، خصوصاً در محیط هایی با آب جاری (خاک هایی با آب زیرزمینی بالا) - در سواحل دریا و حاشیه رودخانه‌ها که الکترود زمین بیشتر دچار خوردگی خواهد شد. در این محیط ها احتمال شستگی مواد کاهنده مقاومت بیشتر بوده و تغییرات خاک پیرامون آن باعث نوسان مقاومت الکترود زمین می شود.

  تماس بگیرید
 • کلمپ اتصال سیم به تسمه BCW مطابق استاندارد های BS-7430 و BSEN-1982 تولید شده و سایزهای مختلف آن جهت اتصال تسمه های 3*20 تا 3*30 میلی متر به سیم های 50 تا 95 میلی متر مربع به صورت سربه سر کاربرد دارد.کلمپ اتصال سیم به تسمه از دو تای رویی و زیری تشکیل شده که توسط یک پیچ به یکدیگر متصل می شوند.

  تماس بگیرید
 • کلمپ یک نوع اتصال جدا شدنی ست یعنی می توان با باز کردن پیچ ها؛ سیم ها را از هم جدا کرد.این کلمپ به رو اکسترود و با مس خالص تولید گردید و جهت اتصال دو سیم مسی به یکدیگر مورد استفاده قرار میگیرد.طراحی این کلمپ به گونه ای است که نیاز به برش سیم اصلی جهت انشعاب نمیباشد.

  تماس بگیرید