سیم و کابل  

 • پیگتیل فیبر نوری نگزنس در واقع یک کابل فیبر نوری بوده که در یک سمت خود از یک کانکتور برخوردار بوده و در سمت دیگر فاقد کانکتور می باشد که توسط دستگاه فیوژن، به کابل های دیگر جوش داده می شود. کابل استفاده شده در این پیگتیل از نوع سینگل مد بوده و طول آن برابر با یک متر می باشد.

  0 تومان
  موجود است
 • پیگتیل فیبر نوری نگزنس یک کابل فیبر نوری بوده که در یک سر آن یک کانکتور قرار گرفته و سر دیگر این کابل با اتصالت دیگر جوش خواهد خورد. این پیگتل فیبر نوری  از کابلی به طول یک متر بهره برده است که با روکشی از جنس LSZH پوشانده شده است.

  0 تومان
  موجود است
 • این پیگتیل از یک کابل فیبر نوری با یک سرکانکتور تشکیل شده است و سر دیگر آن با اتصالات دیگر جوش خورده و فیوژن می گردد. این پیگتیل فیبر نوری از یک کابل سینگل مد (G657.A1) برخوردار بوده و کانکتور آن از نوع SC/UPC بوده که سر فرول آن کاملا عمود می باشد. این پیگتیل قابل استفاده در پچ پنل هایی است امکان اتصال به کاستهای فیبر نوری را دارند.

  0 تومان
  موجود است
 • پیگتیل فیبر نوری N121.4TLY نگزنس یک کابل فیبرنوری بوده که از یک کانکتور در یک سر خود بهره می برد و سر دیگر که بدون کانکتور است، جوش فیبر نوری خواهد خورد.پیگتیل فیبرنوری نگزنس با پارت نامبر N121.4TLY از یک کانکتور LC UPC بهره برده است که رنگ آن آبی و سفید بوده و بر یک سر کابل قرار می گیرد. کابل استفاده در این محصول به رنگ زرد می باشد

  0 تومان
  موجود است