ترانک و داکت 

 • برای قرار گرفتن مکانیسم های مختلف مانند پریز برق یا شبکه در ترانک نیاز است که از کادر استفاده شود. بسته به شرایط چیدمان مکانیزم ، می توان از کادر دو ماژول استفاده کرد. این کادر با کد 078802 برای ترانکهای با درب 65 میلی متری استفاده می شود.

  تماس بگیرید
 • کادر چهار ماژول موزائیک با شناسه کالای 78804 محصولی از شرکت لگراند می باشد که قابلیت استفاده از دو خانه یا چهار ماژول را برای مصرف کننده فراهم می آورد.این محصول دارای رنگ سفید می باشد

  تماس بگیرید
 • این محصول لگراند سفید رنگ می باشد و برای نصب روکار و توکار کاربرد دارد. از نظر اندازه، در این کادر سه عدد پریز برق سفید یا شش عدد پریز شبکه باریک می توان نصب کرد.

  تماس بگیرید
 • این محصول لگراند سفید رنگ می باشد و برای نصب روکار و توکار کاربرد دارد. از نظر اندازه، در این کادر چهار عدد پریز برق سفید یا هشت عدد پریز شبکه باریک می توان نصب کرد.

  تماس بگیرید
 • بدنه ترانک کانالی است که برای عبور تعداد زیادی سیم و کابل ارتباطی استفاده می شود و انتقال آن ها را بسیار ساده و منظم می کند. بدنه ترانک لگراند 50×105 دارای عمق 50 میلی متر و عرض 105 میلی متر است و با توجه به شرایط مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل بدنه ترانک با توجه به عرض زیاد برای عبور حجم زیادی از کابل بسیار مناسب است. در ساخت این محصول از بهترین مواد...

  تماس بگیرید
 • برای بستن قسمت باز بدنه ترانک نیاز به درب های مخصوصی است. درب های محکمی که با قابلیت سفت شدن بالا تولید می شوند و می توانند ترانکینگ ها را به محفظه های دربسته و امنی تبدیل کنند بنابراین باید درب ترانک لگراند کاملا روی بدنه چفت شود تا بر اثر ضربه یا عبور افراد باز نشود. این محصول می تواند کاملا تمام قسمت درب بدنه ترانک را بپوشاند و به دلیل داشتن انعطاف...

  تماس بگیرید
 • پارتیشن نیمه ارتفاع 50 لگراند فرانسه یکی از قطعات تجهیزات جانبی ترانکینگ ها می باشد که قابلیت نصب در فضای خالی ترانک را دارد و وظیفه جدا سازی مسیر عبور سیم و کابل های مختلف را بر عهده دارد.

  تماس بگیرید
 • قطعه ای است که می تواند جهت یکپارچه سازی مسیر عبور کابلها و سیمها ، دو شاخه ترانکینگ مجزا را به یکدیگر متصل کند. این محصول همانطور که از نامش مشخص است برای اتصال دو شاخه ترانکینگ در گوشه های داخلی دیوار استفاده می شود و جنس آن از PVC مقاوم می باشد.یکی از ویژگی های زاویه داخلی ارتفاع 50 لگراند قابلیت تغییر زاویه از 85 تا 95 درجه است و برای عمق های 50...

  تماس بگیرید
 • این قطعه با توجه به نامش جهت اتصال دو شاخه ترانکینگ لگراند مجزا در گوشه های خارجی یک دیوار مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند جهت ایجاد مسیری یکپارچه برای عبور سیمها و کابلهای مختلف به کار رود، از زاویه خارجی ارتفاع 50 لگراند برای عمق های 50 میلیمتر بدون پارتیشن استفاده می شود و قابلیت تغییر زاویه از 60 تا 120 درجه را دارد.

  تماس بگیرید
 • یکی از تجهیزات جانبی ترانکینگ ها که برای هم تراز کردن یا ردیف کردن ترانک ها هنگام نصب روی دیوار یا کف مورد استفاده قرار می گیرد و نام دیگر این محصول قطعه اتصال بدنه خاری می باشد. این قطعه برای پوشاندن فاصله بین دو شاخه ترانکینگ در امتداد هم و به صورت موازی استفاده می گردد.

  تماس بگیرید