لیست محصولات این تولید کننده بلدن

در سال 1902 توسط جوزف بلدن در شیکاگو و با هدف تولید انواع عایق تاسیس شد .در واقع دوره اصلی فعالیت این شرکت مربوط به بعد از جنگ جهانی است به طوری که بعد از پایان جنگ ، شروع به تولید انواع کابل های برق کرد.در سال 1980 به ایندیانا نقل مکان کرد ه و همکای خود با شرکت کروز را با هدف تولید انواع قطعات الکتریکی شروع کرد.شرکت کابل بلدن در ادامه فعالیت خود در سال 2010 اقدام به خرید شرکت توماس و بتس کرد تا فعالیت خود را در زمینه های ارتباطی افزایش دهد و 2 سال بعد ، آغاز دوره ی جدید دیگری در شرکت ، مبنی بر تولید کابل های ماهواره ای شروع شد .امروزه شرکت کابل بلدن به عنوان یکی از بزرگترین کارخانجات کابل سازی در دنیا ، مشغول به فعالیت می باشد.

 • مشاهده سریع
  4,300 تومان موجود است

  پچ کورد بلدن CAT5e 10m همانند کابل بلدن از بهترین مواد و بالاترین درصد خلوص ممکن مس ساخته شده است. پچ کورد بلدن در طول‌ها و رنگ‌های مختلف عرضه می‌گردد.برای اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل و همچنین برای اتصال بین کامپیوتر (کارت شبکه) و پریز شبکه از پچ کورد استفاده میشود.

  4,300 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  8,000 تومان موجود است

  پچ کورد بلدن CAT5e 15m همانند کابل بلدن از بهترین مواد و بالاترین درصد خلوص ممکن مس ساخته شده است. پچ کورد بلدن در طول‌ها و رنگ‌های مختلف عرضه می‌گردد.برای اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل و همچنین برای اتصال بین کامپیوتر (کارت شبکه) و پریز شبکه از پچ کورد استفاده میشود.

  8,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  9,600 تومان موجود است

  کابل شبکه 3 متری بلدن از نوع کت 5 است این کابل قابلیت انتقال اطلاعات بین دو سیستم با سرعت واقعی 100 مگا بایت را دارا است از این کابل می توان بعنوان کابل مودم استفاده کرد.کابل شبکه پچ کورد 3 متری CAT5 بلدن Belden ، از یک روکش پلاستیکی نرم و با کیفیت به رنگ زرد طراحی شده است که دارای انعطاف پذیری بالایی نیز هست.

  9,600 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  8,500 تومان موجود است

  پچ کورد بلدن CAT5e 50cm از بهترین مواد و بالاترین درصد خلوص ممکن مس ساخته شده است. پچ کورد بلدن در طول‌ها و رنگ‌های مختلف عرضه می‌گردد.برای اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل و همچنین برای اتصال بین کامپیوتر (کارت شبکه) و پریز شبکه از پچ کورد استفاده میشود.

  8,500 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  49,000 تومان موجود است

  پچ کورد بلدن CAT6 20m همانند کابل بلدن از بهترین مواد و بالاترین درصد خلوص ممکن مس ساخته شده است. پچ کورد بلدن در طول‌ها و رنگ‌های مختلف عرضه می‌گردد.برای اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل و همچنین برای اتصال بین کامپیوتر (کارت شبکه) و پریز شبکه از پچ کورد استفاده میشود.

  49,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  8,600 تومان موجود است

  پچ کورد بلدن CAT6 2m همانند کابل بلدن از بهترین مواد و بالاترین درصد خلوص ممکن مس ساخته شده است. پچ کورد بلدن در طول‌ها و رنگ‌های مختلف عرضه می‌گردد | برای اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل و همچنین برای اتصال بین کامپیوتر (کارت شبکه) و پریز شبکه از پچ کورد استفاده میشود.

  8,600 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  3,000 تومان موجود است

  کابل شبکه cat 6 از سرعت انتقال دیتا بالایی برخوردار است..برای اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل و همچنین اتصال بین کامپیوتر (کارت شبکه) و پریز شبکه از پچ کورد استفاده میشود. یکی از مهمترین قسمتهای شبکه پچ کورد است که میتواند کارایی شبکه را تحت تاثیر قرار دهد . در کارخانه 2 سر آن به سوکت RJ45 پانچ می‌شود.

  3,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  4,500 تومان موجود است

  یکی از مهمترین قسمتهای شبکه پچ کورد است که میتواند کارایی شبکه را تحت تاثیر قرار دهد.پچ کورد کابل هایی برای اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل و همچنین اتصال بین کامپیوتر و پریز شبکه هستند. پچ کوردها در طولهای1 ، 2 ، 3 ، 5 ، 10 و 15 متری در رنگهای مختلف ساخته می‌شوند.از نظر پاسخ فرکانسی پچ کوردهای به چهاردسته Cat5 ، Cat5e ، Cat6 و Cat7 تقسیم می شوند.

  4,500 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  3,700 تومان موجود است

  پچ کورد بلدن همانند کابل بلدن از بهترین مواد و بالاترین درصد خلوص ممکن مس ساخته شده است. پچ کورد بلدن در طول‌ها و رنگ‌های مختلف عرضه می‌گردد | برای اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل و همچنین برای اتصال بین کامپیوتر (کارت شبکه) و پریز شبکه از پچ کورد استفاده میشود.

  3,700 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  189,000 تومان موجود است

  کابل شبکه محیط انتقال و ارسال اطلاعات می باشد و کابل UTP يکی از متداولترين کابل های استفاده شده در شبکه های مخابراتی و کامپيوتری است. از کابل های فوق، علاوه بر شبکه های کامپيوتری در سيستم های تلفن نيز استفاده می گردد. (CAT1) شش نوع کابل UTP متفاوت وجود داشته که می توان با توجه به نوع شبکه و اهداف مورد نظر از آنان استفاده نمود.

  189,000 تومان
  موجود است