لیست محصولات این تولید کننده کامکث

محصولات کامکث الکتریک از سال 1386 با همکاری کامکث الکتریک کشور هنگ کنگ در کشور ایران تولید و تمامی محصولات آن دارای گواهینامه ثبت طرح صنعتی در کشور ایران می باشد.

در تمامی این سالها محصولات ما با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و ارائه محصولات پیشرفته و خدمت به مشتریان باعث شد تا تحولی در صنعت درب بازکن های تصویری ایجاد نماید و به عنوان تکنولوژی مادر الگویی برای تمامی رقبای خود باشد.

تمامی محصولات ما دارای 3 سال گارانتی و در اکثر شهرهای ایران دارای خدمات پس از فروش در محل نصب می باشد.

 • مشاهده سریع
  299,000 تومان موجود است

  مانیتور تصویری Camax مدل CDV-43D/M دارای صفحه نمایش 4.3 اینچ رنگی هستند و با کلید های لمسی تولید و به بازار عرضه می شود. این مانیتور با حافظه است و امکان ضبط فیلم و عکس مراجعه کننده را داراست. این مانیتور همچنین امکان اتصال به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته دیگر را دارد.

  299,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  249,000 تومان موجود است

  مانیتور تصویری Camax مدل CDV-43D، دارای صفحه نمایش 4.3 اینچ رنگی و کلید های لمسی می باشد. این مانیتور بدون حافظه است و قابلیت اتصال به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته را داراست. قابلیت تنظیم صدای زنگ و نمایشگر LCD از دیگر ویژگی های این پنل محسوب می شود.

  249,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  299,000 تومان موجود است

   مانیتور آیفون تصویری Camax مدل CDV-46B/M مجهز به صفحه نمایش 4.6 اینچ LED می باشد. این مانیتور دارای کلید لمسی است و قابلیت اتصال به دو پنل یا یک دوربین مداربسته را داراست. این مانیتور با قابلیت برقراری ارتباط داخل واحد و با حافظه ضبط فیلم و عکس مراجعه کننده تولید و به بازار مصرف عرضه می شود. قابلیت باز کردن درب اتوماتیک یکی دیگر از مشخصات این کالا محسوب...

  299,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  235,000 تومان موجود است

  مانیتور آیفون تصویری Camax مدل CDV-46B دارای صفحه نمایش 4.6 اینچ از تکنولوژی LED است. این مانیتور دارای کلید لمسی ست و قابلیت اتصال به دو پنل یا یک دوربین مداربسته را داراست. قابلیت برقراری ارتباط داخل واحد، عدم تجهیز به حافظه و قابلیت باز کردن درب پارکینگ از دیگر امکانات این مانیتور محسوب می شود.

  235,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  350,000 تومان موجود است

  مانیتور آیفون تصویری Camax مدل CDV-51D/M، دارای صفحه نمایش 5.1 اینچ رنگی است و صفحه کلید لمسی دارد. این مانیتور با قابلیت باز کردن درب پارکینگ، اتصال به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته حافظه داخلی ضبط عکس و فیلم، تولید و به بازار مصرف عرضه می شود.

  350,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  454,000 تومان موجود است

  مانیتور آیفون تصویری کامکث مدل CDV-70TM، دارای صفحه نمایش 7 اینچی LED است که با حافظه ضبط فیلم و عکس تولید می شود. این مانیتور دارای کلید های لمسی می باشد. از دیگر ویژگی های درب باز کن CDV-70TM کامکث می توان به: قابلیت اتصال به دو پنل یا دوربین مداربسته و قابلیت ضبط تصاویر دوربین مداربسته، اشاره کرد.

  454,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  550,000 تومان موجود است

  مانیتور آیفون تصویری Camax مدل CDV-80MS/4، دارای صفحه نمایش 8 اینچ رنگی است و با حافظه داخلی و قابلیت ضبط عکس و فیلم تولید و به بازار مصرف عرضه می شود. امکان برقراری ارتباط داخل واحد، یکی دیگر از ویژگی های این مانیتور کامکث است.  

  550,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  پنل آیفون تصویری Camax مدل DRC-NTC، برای ساختمان های 1 تا 100 واحدی قابل استفاده است. این پنل قابلیت اتصال به دزدگیر و همچنین تنظیم دوربین در 4 جهت را داراست. پنل  DRC-NTC، دارای بدنه از جنس آلومینیوم است و به علت مقاومت در برابر آب می تواند در محیط های غیر مسقف استفاده شود. نصب DRC-NTC، به صورت توکار انجام می شود.

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  پنل آیفون تصویری Camax مدل DRC-NTC/C، کارت خوان است و قابلیت استفاده برای ساختمان های 1 تا 100 واحدی را دارد. قابلیت اتصال به دزدگیر و تنظیم دوربین در 4 جهت، سنسور CCD رنگی و زاویه دید 50 درجه، از دیگر ویژگی های این پنل کامکث محسوب می شود.  

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  پنل تصویریکامکث مدل NTC/T، دارای کلید های لمسی، دوربین با حسگر CCD و محافظ لنز می باشد. از مشخصه های این پنل کامکث می توان به نصب آسان و توکار، سه اندازه مختلف برای تعداد واحد های متفاوت، بدنه آلومینیومی، کیفیت صدای بالا، قابلیت اتصال به دزد گیر، دوربین با کیفیت HD High Resolution،  دید در شب کافی با روشنایی LED،و پنل اکسپندر برای نصب در آپارتمان ها با...

  تماس بگیرید
  موجود است