لیست محصولات این تولید کننده آنتیکو

 • مشاهده سریع
  105,000 تومان موجود است

  کلید و پریز آنتیکو سری FIORE دارای کادر هایی به رنگ زیتونی براق، زیتونی مات، رزگلد و طلایی می باشد که جز رنگ های پر طرفدار محسوب می شوند و زیبایی فوق العاده ای به محیط اطرافشان میبخشند. همچنین رنگ کادر های این مدل از کلید و پریز شامل سفید، طلایی، زیتونی روشن، زیتونی مات و رزگلد می باشد. این رنگ و قاب و رویه به انتخاب مشتری با هم ترکیب می شود.

  105,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  115,000 تومان موجود است

  کلید و پریز آنتیکو سری فیوره با کادر پتینه از انواع کلید و پریزهای زیبای ایرانی است که طراحی بدنه منحصر به فردی دارد و می تواند جلوه خاصی را به محیط خانه یا محل کار شما ببخشد. کلید و پریزها به طور کلی المان هایی هستند که تغییر آنها می تواند تاثیراتی شگرف در محیط مورد نظر شما ایجاد کند.از کلید و پریزهای آنتیکو در محیط منزل یا محل کار خود استفاده نمایید.

  115,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  115,000 تومان موجود است

  کلید و پریز آنتیکو طلایی یکی از کلید و پریزهای زیبا با طراحی منحصر به فرد ایرانی است که به لحاظ شکل ظاهری با کلید و پریزهای لوکس خارجی قابل رقابت است و جلوه زیبایی را به دکوراسیون منزل یا محیط مورد نظر شما می بخشد. این المان کوچک می تواند تغییری شگرف را در محیط ایجاد کند. طراحی این کلید پریز فوق العاده زیبا و جذاب است و با کیفیت بالایی تولید می شود.

  115,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  125,000 تومان موجود است

  کلید و پریز آنتیکو سری ویتا با کادر پتینه از انواع کلید و پریز ایرانی با طراحی قاب های فوق العاده است و می تواند جلوه خاصی را به محیط خانه یا محل کار شما ببخشد. کلید و پریزها به طور کلی المان هایی هستند که تغییر آنها می تواند تاثیراتی شگرف در محیط مورد نظر شما ایجاد کند.کلید و پریزهای آنتیکو را در رنگ ها و طرح های مختلف هماهنگ با سایر المان های محیط مورد...

  125,000 تومان
  موجود است