برق صنعتی 

 • بست فلکسی رهورد خراسان در سایز های مختلف برای لوله فکسی های برق صنعتی مناسب است و متناسب با قطر خارجی لوله انتخاب می شود و دارای روکش پلاستیکی روی بست عایق الکتریکی می باشد. لوله فلکسی در تجهیزات برق و الکترونیک از کاربرد فراوانی دارند و این لوله ها برای عبور سیم و کابل ها در قسمت های مختلف یک ساختمان به خصوص محل هایی که امکان استفاده از لوله خرطومی دیگر...

  تماس بگیرید
 • لوله فلکسی سایز 13 ره رود خراسان از انواع تجهیزات برقی ساختمانی است که به دلیل انعطاف پذیری بالا در محیط هایی که امکان استفاده از لوله های پلیکا و لوله های فولادی وجود ندارد به کار برده می شود همچنین تولید این لوله ها مطابق با استانداردهای جهانی می باشد و مشتریان می توانند برای عبور سیم ها و کابلها در حجم متوسط تا کم از این لوله فلکسی استفاده نمایند.

  تماس بگیرید
 • لوله فلکسی سایز 16 ره رود خراسان لوله ای با انعطاف پذیری بالا می باشد که در واقع این لوله ها خرطومی های فلزی با روکش پی وی سی هستند و به همین دلیل برای عبور دادن سیم ها و کابلها در محیط های پیچ و خم دار استفاده می شوند بنابراین می توان برای گذر دادن حجم متوسطی از سیم ها و کابلها در یک ساختمان از لوله فلکسی 16 رهورد استفاده کرد.

  تماس بگیرید
 • لوله فلکسی سایز 21 ره رود خراسان از انواع لوله های برقی است که بدنه ای با انعطاف پذیری بالا دارد و می توان از آن برای عبور دادن سیم ها و کابل ها در ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری و غیره استفاده کرد همچنین انعطاف پذیری بالای لوله فلکسی سبب می شود که بتوان آنها را در محل هایی که امکان استفاده از لوله فولادی یا پلیکا وجود ندارد استفاده کرد.

  تماس بگیرید
 • لوله فلکسی سایز 29 ره رود خراسان نوعی لوله برقی با سطح مقطع بزرگ است که برای عبور دادن سیم ها و کابل های برق در حجم زیاد مورد استفاده قرار می گیرد ، این لوله ها دارای روکشی هستند که استفاده از آنها در محیط های خارجی را نیز امکان پذیر می کند . مشتریان می توانند برای نصب انواع لوله فلکسی از بست های متناسب استفاده نمایند.

  تماس بگیرید
 • لوله فلکسی سایز 13 توس فلکس لوله ای با انعطاف پذیری بالا می باشد که در واقع این لوله ها خرطومی های فلزی هستند که روی آنها روکش پی وی سی کشیده شده است بنابراین برای عبور سیم ها و کابلها در محیط های مختلف و پرپیچ و خم مورد استفاده قرار می گیرند همچنین انواع لوله فلکسی به دلیل فلزی بودن استحکام بیشتری نسبت به لوله های خرطومی دارند.

  تماس بگیرید
 • لوله فلکسی سایز 16 توس فلکس نوعی لوله برق است که در دسته لوله های خرطومی قرار دارد ولی با این تفاوت که بدنه ای فلزی دارد و روی آن با روکشی از PVC پوشانده شده است. این لوله ها برای عبور سیم ها و کابل ها در قسمت های مختلف یک ساختمان به خصوص محل هایی که امکان استفاده از لوله خرطومی دیگر وجود ندارد قابل مصرف است.

  تماس بگیرید
 • لوله فلکسی سایز 21 توس فلکس همانطور که از نامش مشخص است لوله ای با انعطاف پذیری بالا می باشد که دارای بدنه ای فلزی با روکش پی وی سی است به همین دلیل می توان از آنها برای عبور دادن سیم ها و کابل های برق در مسیرهای پیچ و خم دار استفاده کرد همچنین وجود روکش در این لوله فلکسی سبب می شود تا امکان استفاده از آنها در محیط های مرطوب یا محیط هایی که در معرض عوامل...

  تماس بگیرید
 • لوله فلکسی سایز 29 توس فلکس از انواع لوله های برقی است که بدنه ای با انعطاف پذیری بالا دارد و می تواند مسیری را برای گذر دادن سیم ها و کابل ها فراهم آورد در واقع این محصولات از انواع لوله های خرطومی فلزی یا لوله فلکسی با روکش PVC هستند که در ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری و به طور کلی در فضاهایی که امکان استفاده از لوله های فولادی و لوله های پلیکا...

  تماس بگیرید
 • مشاهده سریع
  35,000 تومان موجود است

  تهویه خانگی دمنده مدل لوله ای توربو از انواع هواکش های آکسیال است که جریان هوا را موازی با محور پروانه وارد دستگاه می کند و به چرخش درمی آورد ، هواکش خانگی دمنده مدل توربو 20 سانت نوعی فن پروانه ای ساده است که معمولا دارای 3 تا 8 پره است که این پره ها در این مدل از جنس پلاستیک مرغوب هستند و درون یک قاب لوله ای قرار گفته اند.

  35,000 تومان
  موجود است