کامکث 

 • مشاهده سریع
  350,000 تومان موجود است

  مانیتور آیفون تصویری Camax مدل CDV-51D/M، دارای صفحه نمایش 5.1 اینچ رنگی است و صفحه کلید لمسی دارد. این مانیتور با قابلیت باز کردن درب پارکینگ، اتصال به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته حافظه داخلی ضبط عکس و فیلم، تولید و به بازار مصرف عرضه می شود.

  350,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  299,000 تومان موجود است

   مانیتور آیفون تصویری Camax مدل CDV-46B/M مجهز به صفحه نمایش 4.6 اینچ LED می باشد. این مانیتور دارای کلید لمسی است و قابلیت اتصال به دو پنل یا یک دوربین مداربسته را داراست. این مانیتور با قابلیت برقراری ارتباط داخل واحد و با حافظه ضبط فیلم و عکس مراجعه کننده تولید و به بازار مصرف عرضه می شود. قابلیت باز کردن درب اتوماتیک یکی دیگر از مشخصات این کالا محسوب...

  299,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  235,000 تومان موجود است

  مانیتور آیفون تصویری Camax مدل CDV-46B دارای صفحه نمایش 4.6 اینچ از تکنولوژی LED است. این مانیتور دارای کلید لمسی ست و قابلیت اتصال به دو پنل یا یک دوربین مداربسته را داراست. قابلیت برقراری ارتباط داخل واحد، عدم تجهیز به حافظه و قابلیت باز کردن درب پارکینگ از دیگر امکانات این مانیتور محسوب می شود.

  235,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  299,000 تومان موجود است

  مانیتور تصویری Camax مدل CDV-43D/M دارای صفحه نمایش 4.3 اینچ رنگی هستند و با کلید های لمسی تولید و به بازار عرضه می شود. این مانیتور با حافظه است و امکان ضبط فیلم و عکس مراجعه کننده را داراست. این مانیتور همچنین امکان اتصال به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته دیگر را دارد.

  299,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  249,000 تومان موجود است

  مانیتور تصویری Camax مدل CDV-43D، دارای صفحه نمایش 4.3 اینچ رنگی و کلید های لمسی می باشد. این مانیتور بدون حافظه است و قابلیت اتصال به دو پنل و یا یک پنل و یک دوربین مداربسته را داراست. قابلیت تنظیم صدای زنگ و نمایشگر LCD از دیگر ویژگی های این پنل محسوب می شود.

  249,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  454,000 تومان موجود است

  مانیتور آیفون تصویری کامکث مدل CDV-70TM، دارای صفحه نمایش 7 اینچی LED است که با حافظه ضبط فیلم و عکس تولید می شود. این مانیتور دارای کلید های لمسی می باشد. از دیگر ویژگی های درب باز کن CDV-70TM کامکث می توان به: قابلیت اتصال به دو پنل یا دوربین مداربسته و قابلیت ضبط تصاویر دوربین مداربسته، اشاره کرد.

  454,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  550,000 تومان موجود است

  مانیتور آیفون تصویری Camax مدل CDV-80MS/4، دارای صفحه نمایش 8 اینچ رنگی است و با حافظه داخلی و قابلیت ضبط عکس و فیلم تولید و به بازار مصرف عرضه می شود. امکان برقراری ارتباط داخل واحد، یکی دیگر از ویژگی های این مانیتور کامکث است.  

  550,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  پنل آیفون تصویری Camax مدل DRC-NTC، برای ساختمان های 1 تا 100 واحدی قابل استفاده است. این پنل قابلیت اتصال به دزدگیر و همچنین تنظیم دوربین در 4 جهت را داراست. پنل  DRC-NTC، دارای بدنه از جنس آلومینیوم است و به علت مقاومت در برابر آب می تواند در محیط های غیر مسقف استفاده شود. نصب DRC-NTC، به صورت توکار انجام می شود.

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  پنل آیفون تصویری Camax مدل DRC-NTC/C، کارت خوان است و قابلیت استفاده برای ساختمان های 1 تا 100 واحدی را دارد. قابلیت اتصال به دزدگیر و تنظیم دوربین در 4 جهت، سنسور CCD رنگی و زاویه دید 50 درجه، از دیگر ویژگی های این پنل کامکث محسوب می شود.  

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  پنل کدینگ و کارت خوان Camax DRC-NTC/D128، دارای LED برای دید در شب است و در تاریکی به سادگی انتقال تصویر مراجعه کننده را انجام می دهد. این پنل دارای پیچ های تنظیم برای  تنظیم زاویه دید دوربین می باشد و قابلیت اتصال به گارد نگهبانی برای ارتباط داخلی و باز کردن درب به وسیله کارت را داراست.

  تماس بگیرید
  موجود است