لیست محصولات این تولید کننده کلوته

 • میله ارت مسی سایز 14 یکی از انواع لوازم چاه ارت است که در محل هایی که امکان حفر چاه وجود ندارد برای سیستم ارتینگ مورد استفاده قرار می گیرد در واقع این میله دارای یک نوک تیز است که می تواند در زمین کوبیده شود و از طرف دیگر به سیم ارت جوش داده شود.

  0 تومان
  موجود است
 • میله ارت مسی سایز 16 در واقع الکترودی میله ای است که به دلیل پوشیده شدن با لایه ای از مس دوام بالایی دارد و می تواند به خوبی جریان الکتریکی را منتقل کند. برای استفاده از این میله نیازی به حفر چاه نیست فقط کافی است میله از سمت نوک تیز آن داخل زمین کوبیده شود و طرف دیگر آن به سیم ارت جوش داده شود تا بتواند ولتاژهای اضافی تولید شده در وسایل الکترونیکی را...

  0 تومان
  موجود است
 • میله مسی ارت قطر 25 میلیمتر ساخته شده از مس با خلوص بالا است که به همین دلیل دوام زیادی داشته و در زیر خاک فرسوده نمی شود و می توان این محصول را به صورت عمودی در زمین های دست نخورده کوبید البته ساختار این میله به گونه ای است که بخش انتهایی آن قابلیت تحمل ضربه چکش را دارد.

  0 تومان
  موجود است
 • جهت اتصال سیم با استفاده از پیچ و مهره همواره می بایست از کابلشو استفاده شود. این کابلشوها از مس با خلوص 99.5% ساخته شده است و از استحکام مکانیکی بالایی برخوردار می باشد. کلیه کابلشوها به لحاظ ابعادی متناسب با استاندارد DIN 46235 و مناسب برای سایزهای مختلف سیم طراحی و تولید شده اند.

  0 تومان
  موجود است