فیبارو Fibaro 

 • مشاهده سریع
  1,137,000 تومان موجود است

  از طریق رله هوشمند Zwave تک پل Fibaro برای روشن و خاموش کردن چراغ ها و سایر تجهیزات استفاده می شود. در واقع رله ها همان کلیدهای هوشمند هستند. یکی از مهم ترین مزیت های این کلیدها در کنترل روشنایی عدم تغییر در ظاهر کلیدهای منزل می باشد. بطوریکه جدا از بحث هوشمندسازی کاربر قادر به انتخاب آزادانه ظاهر کلیدهای منزل خود می باشد

  1,137,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  1,137,000 تومان موجود است

  از طریق رله هوشمند Zwave دو پل Fibaro برای روشن و خاموش کردن هوشمند چراغ ها و سایر تجهیزات استفاده می شود. در واقع رله ها همان کلید های هوشمند هستند. این کلیدها برای ارتباط با سیستم خانه هوشمند نیاز به یک کنترلر Zwave دارند. این ماژول هم از طریق امواج رادیویی Zwave و هم از طریق کلید سنتی معمولی قابل کنترل می باشد.

  1,137,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  1,196,000 تومان موجود است

  پریزهای دیواری خانه هوشمند فیبارو از قابلیت اندازه گیری توان مصرفی ابزار هوشمند بهره می برند و از ظاهری زیبا و جذاب برخوردارند و براحتی می توان آن را نصب نمود. پریز هوشمند فیبارو مدل FGWPE-F-101 در ابعاد بسیار کوچک تولید شده و دارای یک حلقه LED کریستالی است که رنگ خود را با توجه به مقدار مصرفی که توسط دستگاه متصل شده، تغییر می دهد.

  1,196,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  تماس بگیرید موجود است

  سنسور باینری خانه هوشمند قطعه ای بی سیم است که کارکرد هر حسگری را که به خروجی باینری مجهز باشد، با وصل کردن به شبکه بی سیم Z-wave و سیستم فیبارو بهبود می بخشد. حسگر باینری این شرکت علاوه بر دریافت فرمان کاربر امکان روشن یا خاموش کردن یک وسیله را نیز برای وی فراهم می کند.

  تماس بگیرید
  موجود است
 • مشاهده سریع
  1,137,000 تومان موجود است

  این ماژول دیمر خانه هوشمند برای کنترل میزان نور تمامی منابع نوری طراحی شده است. این دیمر قابلیت اتصال به سیستم های الکتریکی دو یا سه سیم را دارد که میتوان منابع نوری را از طریق امواج رادیویی Z-Wave و یا کلیدهای دیواری متصل به آن،شناسایی کرد.

  1,137,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  1,137,000 تومان موجود است

  این ماژول کنترل پرده خانه هوشمند، یک کنترل کننده رادیویست که برای کار با موتور های الکتریکی پرده، گاراژ، سابیان و .. طراحی شده است. ماژول کنترل پرده شما، می تواند به یک موتور الکتریکی متصل شده و از طریق امواج رادیویی Z wave و یا کلید دیواری متصل به آن مستقیما آن را کنترل نماید.

  1,137,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  1,137,000 تومان موجود است

  کنترل RGBW خانه هوشمند شما برای کنترل منابع نوری 12 و 24 طراحی شده است. علاوه بر این با پشتیبانی 4 سنسور آنالوگ 0 تا 10 ولت امکان کنترل سنسورهایی از قبیل سنور دما، رطوبت، باد، کیفیت هوا، نور و ... را فراهم می سازد. کنترلر RGBW فیبارو یک کنترلر z-wave با توانایی خلق 3 میلیون رنگ می باشد.

  1,137,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  1,195,000 تومان موجود است

  این سنسور تنها یک حسگرِ دود نیست، از آنجا که برخی از مواد بدون دودکردن میسوزند، به منظور ایجاد ایمنی بیشتر در حسگر دود، دماسنجی نیز بدان افزوده شده است. چنانچه مقدار دود برای به راه انداختن هشدارگر کافی نباشد، حسگر با تشخیص افزایش ناگهانی دما نیز همچنان میتواند خطر را شناسایی کند.

  1,195,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  1,080,000 تومان موجود است

  سنسور تشخیص نشت مایعات فیبارو Fibaro Flood Sensor با طراحی زیبا، اندازه مناسب و با به کار گیری پیشرفته ترین تکنولوژی روز محافظ امنیت شما در برابر تهدیدات ناشی از نشت مایعات، افزایش درجه حرارت سریع و یا افت فشار میباشد. این محصول جزیی از تجهیزات خانه هوشمند می باشد..با قرار دادن این سنسور در محل هایی با خطر بروز نشتی آب، در صورتی که سیستم هر گونه نشتی را...

  1,080,000 تومان
  موجود است
 • مشاهده سریع
  907,000 تومان موجود است

  این سنسورها با باطری، توان خود را تامین می کنند. سنسورهای درب و پنجره تحت پروتکل استاندارد Z-Wave و سازگاری کامل با تجهیزات فیبارو کار میکنند. این سنسورهای توانایی سیستم را در نمایش وضعیت درب ها، پنجره ها و دروازه پارکینگ بالا میبرند. از این سنسورها برای روشنایی اتوماتیک، کنترل تردد و سیستم امنیتی خانه میتوان بهره برد.با نصب سنسورهای درب و پنچره در خانه...

  907,000 تومان
  موجود است