برند ها 19 برند وجود دارد

 • iRack

  گروهی که به همت چند جوان متخصص در زمینه دانش IT در سال 1371 شکل گرفته بود، فعالیت رسمی خود را با نام تیام شبکه به شماره ثبت 113386 در سال 1374 آغاز کرد. این شرکت به‌ طور تخصصی در زمینه شبکـه‌ های کامپیـوتری فعالـیت داشـته است و پلـه‌های ترقـی را به یـاری خـداوند و با تکـیه بر دانش فنـی نخبگـان،بکـارگیری کارشناسان مجرب و استفاده از سیاست‌های روز بـازاریابی، یکی پس از دیگری طی نموده است.

 • آر دی اس RDS

  یک برند چینی بوده و کمپانی آن در سال ۲۰۰۶ تاسیس شده است و سبد محصولات شامل IP-CVI-AHD می باشد. طبق اعلام خود شرکت در سایت رسمی کمپانی RDS جز ۱۰۰ برند کشور چین در حوزه حفاظتی می باشد.

 • آسیا HP

  در سال 1390 با توجه به نیاز صنعت IT به محصولاتی با امکاناتی متفاوت و با هدف جلوگیری از خروج ارز در کوران تحریم های اقتصادی اقدام به راه اندازی خط تولید جدید خود نمود و این در حالی بود که ربع قرن تجربه درخشان در کارنامه موفقیتش می درخشید و در پرتو بکارگیری پیشرفته ترین امکانات تولید ، ماشین آلات روز دنیا . متخصصین زبده و کارآمد منجر به تولید محصولی فراتر از کالاهای خارجی با برند اچ پی آسیا HPA گردید.

 • الکتروپیک

  شرکت الکتروپیک با افتخار به گذشته، اطمینان به حال و امید به آینده و تکیه بر سرمایه ارزشمند نیروی انسانی خود و به منظور افزايش رضايت مشتریان و ذی نفعان، اقدام به استقرار سیستم های مدیریتی بر اساس استانداردهای بین المللی 9001:2008 &ISO 14001:2004 & OHSAS 18001:2007 ISOدر دامنه کاری، طراحی، تولید و ارائه خدمات پس از فروش صنعت الکترونیک و امنیت ساختمان نموده اس

 • بلدن

  در سال 1902 توسط جوزف بلدن در شیکاگو و با هدف تولید انواع عایق تاسیس شد .در واقع دوره اصلی فعالیت این شرکت مربوط به بعد از جنگ جهانی است به طوری که بعد از پایان جنگ ، شروع به تولید انواع کابل های برق کرد.در سال 1980 به ایندیانا نقل مکان کرد ه و همکای خود با شرکت کروز را با هدف تولید انواع قطعات الکتریکی شروع کرد.شرکت کابل بلدن در ادامه فعالیت خود در سال 2010 اقدام به خرید شرکت توماس و بتس کرد تا فعالیت خود را در زمینه های ارتباطی افزایش دهد و 2 سال بعد ، آغاز دوره ی جدید دیگری در شرکت ، مبنی بر تولید کابل های ماهواره ای شروع شد .امروزه شرکت کابل بلدن به عنوان یکی از بزرگترین کارخانجات کابل سازی در دنیا ، مشغول به فعالیت می باشد.

 • تابا الکترونیک

  شرکت تابا الکترونیک با گسترش قابل ملاحظه هم اکنون شامل انواع سیستم های صوتی و اکو ، بلندگوهای فضای باز و بسته ، سیستم های Rack صوتی ، انواع درب بازکن صوتی ، تصویری سیاه و سفید و رنگی سیستم های ارتباط داخلی ، سیستم های درب بازکن اینترکام است که تمامادر داخل مجموعه طراحی ، قالب سازی و ساخته می شوند.

 • تکنما

  شرکت ارتباط سازان پیشرو تک نما در سال 1380 به منظور تولید درب بازکن های صوتی و تصویری دیجیتال با توجه به نیاز جامعه ایرانی تشکیل گردید و محصولات خود را تحت نام تجاری تک نما به بازار مصرف ارائه نمود.طراحی این محصولات توسط مهندسین مجرب ایرانی صورت گرفته است و تمامی فرآیند تولید در شرکت ارتباط سازان پیشرو تک نما انجام می گیرد.

 • دانوب

  " داکـــت دانــوب " DANUB DUCT اولین و تنها داکت پشت چسبدار ایرانی است که در انــواع مختلــف دیواری ، نیــم گرد زمینی و ترانکینگ شبکه در رنگهای سفید و طرح چوب توسط پیشرفته ترین دستگاهها و ماشین آلات روز اروپا و با بهــترین مواد اولیه در حال تولید و عرضه به مصرف کنندگان عزیز می باشـد که موفق به دریافـت گواهینـــامه کیــفیت اروپا CE ، گواهــینامه استاندارد آلمان DIN EN 50085، اروپا ، گواهینامه ROHS و کیفیت مدیریت ISO 9001-2008 گردیده است .